Wracamy wkrótce...

Niedziela, 19 października 2014 (13:26), aktualizacja: 19.10.2014 (13:26)

Nie po oczach po raz 18

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Już po raz 18 odbyła się policyjna akcja prewencyjna "Nie po oczach" na terenie Stacji Kontroli Pojazdów Narożny-Duszyński przy ul. Sikorskiego.
Akcja pod hasłem "Nie po oczach" organizowana przez Komendę Powiatową w Śremie oraz Stację Kontroli Pojazdów Narożny-Duszyński odbywa się corocznie już od 18 lat.

Każdy z przybyłych w weekend do stacji przy ul. Sikorskiego kierowców mógł bezpłatnie sprawdzić stan swojego pojazdu - układu kierowniczego, hamulcowego, ustawienie świateł, a także gaśnicę. Wszyscy uczestnicy akcji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Ciekawostką był symulator dachowania pojazdu, w którym wsiadający mogli przekonać się jak ważne są zapięte pasy na wypadek dachowania. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości zobaczenia "od środka" policyjnych radiowozów. Dodatkowo przez cały czas trwania akcji policjanci Wydziału Ruchu Drogowego śremskiej policji odpowiadali na pytania kierowców.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ bub
Mieszkam tu od niedawna więc nie mogłem o tym wiedzieć, a iśrem na FB wcześniej tego nie udostępniał :(
19.10.2014 21:49

~ do bub
To już jest od dawna ogłaszane. Po za tym jest co roku od 18 lat :)
19.10.2014 20:05

~ bub
Szkoda, że piszecie po fakcie - też bym się wybrał...
19.10.2014 18:09
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: