Wracamy wkrótce...

Niedziela, 19 października 2014 (21:36), aktualizacja: 19.10.2014 (21:43)

Zmiany w pogodzie

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Pierwsza połowa października zapisała się jako słoneczna, z temperaturą powyżej normy. Bardzo często słupki rtęci wędrowały powyżej 15 stopni Celsjusza, a nawet przekraczały 20 kreskę. Niestety druga połowa tego miesiąca nie będzie tak pogodna
W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane oraz duże. Spodziewane są przelotne opady deszczu, a temperatura w okolicach 15 stopni Celsjusza. Wiatr da nam się we znaki - w porywach do 50 km/h. W nocy sporo chmur, co sprawi, że będzie dość ciepło -  około 10 stopni.

Wtorek z przeważającym zachmurzeniem i słabymi przelotnymi opadami deszczu w pierwszej części dnia. Słupki rtęci pokażą nam 15 kresek powyżej zera. W nocy z wtorku na środę prognozujemy załamanie pogody z silnymi opadami deszczu i silny wiatrem. Temperatura spadnie do zaledwie 7 stopni.
 
Środa początkowo także z ciągłymi opadami, z upływem dnia deszcz będzie słabszy. Wiatr umiarkowany i silny w porywach do 50 km/h. Temperatura zdecydowanie niższa niż w poprzednich dniach - około 10°C. Noc z środy na czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i słabych opadów deszczu. Na termometrach około 5 stopni.

Natomiast czwartek i piątek  z podobną pogodą. Niebo będzie pokryte chmurami i możliwe słabe opady deszczu. Temperatura od 10 do 12 stopni Celsjusza. 

Na kolejny weekend prognozy wciąż są dynamiczne i obecnie ciężko określić jakiej pogody można się spodziewać. Zachęcamy do śledzenia prognozy pogody na naszej stronie.
 
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: