Wracamy wkrótce...

Środa, 22 października 2014 (00:43)

Piątek najchłodniejszy w tym tygodniu. Na Jezioranach wyłączą ciepło

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
W piątek przez dziesięć godzin mieszkańcy m.in. Jezioran i Helenek zostaną pozbawieni ciepła dostarczanego przez śremski PEC. To za sprawą modernizacji punktu energetycznego przy elektrociepłowni.
Dziesięć godzin będzie trwała przerwa w dostawie ciepła do mieszkań odbiorców energii z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Śremie. W piątek firma wstrzyma dostawy między godziną 7 a 17.

Enea Operator prowadzi prace modernizacyjne Głównego Punktu Zasilania Śrem HCP, który znajduje się przy budynku elektrociepłowni przy ulicy Grunwaldzkiej. Piątkowe prace są związane z koniecznością przeprowadzenia przełączeń systemu elektroenergetycznego. Dostawca ciepła przeprasza odbiorców za utrudnienia związane z jego brakiem.

Piątek będzie pogodny, ale dość chłody. Słupki rtęci mają wskazywać zaledwie 7 kresek. Jeśli prognozy się sprawą, będzie to najchłodniejszy dzień tego tygodnia.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ henx22
19:18 i nadal niema ciepłej wody,PYTAM SIE CZY TEGO NIESZŁO ZROBIĆ LATEM??????????????
24.10.2014 19:23

~ W.........WIONY
JEST GODZINA 18:25 I JESZCE K..........WA NIE MA CIEPŁEJ WODY? DO K.........Y DO 17 TEJ MIAŁO NIE BYĆ. TERAZ SIĘ Q.....WOM PRZYPOMNIAŁO ŻE TRZEBA COŚ NAPRAWIĆ WTEDY KIEDY NA DWORZE PIŹDZI JAK ZA CARA
24.10.2014 18:27
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: