Wracamy wkrótce...

Wtorek, 25 listopada 2014 (21:54)

Książ: zabrali dziecko pijanej matce

fot. archiwum
fot. archiwum
W piątek w Książu Wielkopolski doszło do awantury w jednym z mieszkań. W czasie interwencji okazało się, że ona jak i jej konkubent są kompletnie pijani. Pod ich opieką było kilkumiesięczne dziecko.
W piątek wieczorem w Książu Wielkopolski doszło do awantury w jednym z mieszkań. Zgłaszająca zajście kobieta pokłóciła się ze swoim konkubentem, a ten ją uderzył. W czasie interwencji policji okazało się, że kobieta ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent około półtora promila. Pod ich opieką był trzymiesięczny chłopiec.

- W tej sytuacji, ponieważ zagrożone było dobro dziecka - rodzice chłopczyka awanturowali się, byli nietrzeźwi, a ponadto nie było innej, trzeźwej, pełnoletniej osoby, pod opieką której policjanci mogliby zostawić niemowlę - o sprawie poinformowano pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pogotowie. Trzymiesięczny chłopczyk najpierw został przewieziony do Szpitala w Śremie, a następnie do rodziny zastępczej, która pełni funkcję pogotowia rodzinnego - informuje nadkom. Ewa Kasińska ze śremskiej policji.

W mieszkaniu, w którym doszło do awantury znajdowały się dwie inne pijane osoby z rodziny kobiety. Sprawa zakończy się w sądzie.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ anonim
Gratulacje ,dla takich ludzi ,ktorzy nie myślą nad losem małego dziecka ,i także samego siebie :).
27.11.2014 14:46
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: