Wracamy wkrótce...

Środa, 26 listopada 2014 (10:11)

W poniedziałek pierwsza sesja rady miejskiej

fot. archiwum
fot. archiwum
O 16 w najbliższy poniedziałek po raz pierwszy obradować będzie nowa Rada Miejska w Śremie. Sesję zwołał komisarz wyborczy.
W poniedziałek, 1 grudnia o 16:00 w urzędzie miejskim odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Śremie VII kadencji. Zgodnie z nowymi przepisami, pierwsze obrady zwołał Komisarz Wyborczy w Lesznie Przemysław Strach. Zgodnie z jego postanowieniem, radni muszą złożyć ślubowanie i wybrać przewodniczącego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sesję poprowadzi najstarszy z radny, a jest nim Hieronim Bartkowiak. Pierwsze posiedzenie nie może zakończyć się do czasu wybrania szefa rady. Wybór przeprowadza się w tajnym głosowaniu. Kandydat, aby zostać przewodniczącym musi uzyskać bezwzględną większość głosów, w obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady.
Komentarze (8)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ kto to babik?
zenek wam nie pasi??? przecież głosowaliście na pisiory xD nie ma to jak piatek, bloków zamiatacz i gwiazda pokroju ani muchy :D to jest po prostu the best że wszyscy głosowali na pis a i tak rządzi PO muahaha, komitet burmistrza szybko zdjął naklejkę odsłaniając barwy PO. Ale co wy chcecie od zenka??? Człowiek instytucja
27.11.2014 23:48

~ ed edd edi
michalak stary dziad bedzie jak znalazł, niektórzy to mogą nie dotrwac do konca mandatu ze względu na swoj wiek
27.11.2014 23:44

~ asior
babik - Starosta z zoltymi papierami - jeżeli jesteś tego pewien to sprawa dla prokuratury ! Wiechu - SUPER jednak mamy zdolną młodzież ! NIe kumam - oby takich jak TY było niewielu bo potem mamy takie rady miejską i powiatową i burmistrza kumatego
27.11.2014 15:25

~ Wiechu
Drodzy Rodzice, kochani Dziadkowie! Pan Lewandowski to taki jest człowiek. Jak chorągiewka poglądy zmienia. Czas mu powiedzieć już do widzenia! U nas w liceum debata była. Ona lidera nam wyłoniła. Adam nam radzi wyemigrować, Kiedy skończymy w Polsce studiować. Ważniejsze od młodych są jego układy, Na które nie ma już innej rady. Musimy wszyscy zgodnie głosować, Inaczej będziemy tego żałować. Chwałczyński to powiew powietrza świeżego. Zagłosuj rodzino cała na niego! Czas skończyć już z tym zadłużaniem gminy. Winni deweloperzy i żółte limuzyny.
27.11.2014 14:28

~ NIe kumam
Co ma osoba Jahnsa do rady miejskiej?
27.11.2014 12:09

~85.221.197.180~
Zgadzam sie z pierwszym komentarzem.
26.11.2014 19:14

~ ciekawski
Żółte papiery? Poproszę więcej informacji....
26.11.2014 17:37

~ babik
jezeli jahns zostanie starosta to mlodzi ludzie powinni zaczac sie martwic o wlasna przyszlosc i zarobki.. Tyle przekretow ile ten czlowiek w ostatnich latach zrobil to to sie w glowie nie miesci.. Starosta z zoltymi papierami, bez wyksztalcenia, ktory pracy sie nie ima.. Ludzie nie wiecie coscie poczynili.. Cholerny komunista..
26.11.2014 16:39
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: