Wracamy wkrótce...

Środa, 10 grudnia 2014 (22:19), aktualizacja: 10.12.2014 (22:25)

Będzie wiało

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu
Wieczorne opady śniegu są zapowiedzią dynamicznej pogody, która czeka nas w ciągu najbliższych dwóch dni. Głęboki ośrodek niskiego ciśnienia da się we znaki szczególnie w piątek, kiedy porywy wiatru będą dochodzić do 80 km/h.
Rok temu grudzień rozpoczął się orkanem Ksawery, podczas którego prędkość wiatru osiągała do 100 km/h. Tak silny wiatr wyrządził wiele szkód w regionie. W najbliższych dniach odczujemy mocniejsze podmuchy za sprawą niżu Aleksandra. Sytuacja nie będzie jednak tak groźna jak rok temu.

Czwartek pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Z upływem dnia wiatr będzie się wzmagał, a wieczorem jego prędkość może dochodzić do 60 km/h.

W piątek ciepło, 5 stopni powyżej zera. Cały dzień będzie jednak deszczowy i wietrzny. Po południu i wieczorem porywy wiatru mogą osiągać do 80 km/h. Podmuchy osłabną w nocy, a sobota będzie już spokojniejsza.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ buu
coś wiatru nie ma i stopni 7
12.12.2014 11:14
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: