Wracamy wkrótce...

Środa, 17 grudnia 2014 (10:14), aktualizacja: 17.12.2014 (10:17)

Spotkanie z gwiazdorem dla najmłodszych

fot. ZSE Śrem
fot. ZSE Śrem
W sobotę w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie odbyło się spotkanie Gwiazdora z dziećmi. Dzięki zespołowi Carritas, Samorządowi Uczniowskiemu oraz dyrektorowi szkoły najmłodsi otrzymali paczki ze słodyczami.
W sobotę 13 grudnia w Ekonomiku zrobiło się bardzo świątecznie. Jak co roku Samorząd Uczniowski oraz dyrektor szkoły wsparli działania zespołu Carritas działającego przy śremskiej Farze. Zawsze przed świętami Bożego Narodzenia Carritas przy wielkiej pomocy licznych sponsorów stara się osłodzić ten czas najmłodszym parafianom, w których rodzinach nie zawsze wystarcza funduszy na słodkie smakołyki. To właśnie dla tych uroczych, uśmiechniętych dzieci organizowane jest przedświąteczne spotkanie z Gwiazdorem, który przynosi dla nich słodkie paczki. Jednym z najważniejszych sponsorów jest od lat pan Hieronim Remus. To także on jest organizatorem corocznego turnieju piłkarskiego, z którego dochód przeznaczany jest na pomoc małemu Kajtkowi choremu na EB.
 
Podczas sobotniego spotkania padły piękne słowa dziekana dekanatu śremskiego księdza prałata Mariana Bruckiego. O potrzebie pomocy potrzebującym i chorym oraz o magii tych świąt mówił również gospodarz, czyli dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie Piotr Karliński. Samorząd Uczniowski zadbał o świąteczną atmosferę spotkania. Były kolędy i pastorałki w wykonaniu Szymona Mikulskiego, a urocze śnieżynki wspomagały w ciężkiej pracy Gwiazdora, który przybył do szkoły oczywiście na zaproszenie Samorządu. 
ZSzE Śrem
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ obserwator
No no ful wypas 4 dzieci obdarowana ,tło żenada i z tym na stronę, no ale co tonący brzytwy się chwyta prawda ?
27.12.2014 21:38

~ mikis
Jasne, lepiej pisać o ludzkich tragediach niż o dobrych rzeczach...
17.12.2014 21:54

~ papapapap
nie ma to jak pisac o takich pierdolach..
17.12.2014 20:44
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: