Wracamy wkrótce...

Środa, 17 grudnia 2014 (10:45)

Świątecznie u Janka Wędrowniczka

fot. Przedszkole nr 7
fot. Przedszkole nr 7
W poniedziałek dzieci z Przedszkola nr 7 w Śremie zaprosiły swoich rodziców na świąteczne spotkanie. Nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz prezentów wręczonych rodzicom przez dzieci.
„Są takie święta w naszym kalendarzu, co wywołują falę marzeń. Ten nastrój wszystkim się udziela, radość ogarnia serca i duszę rozwesela." Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu - dlatego 15 grudnia 2014 r. dzieci z grupy „Stokrotki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie  zaprosiły na spotkanie swoich rodziców, aby wspólne radować się nadchodzącymi świętami.
 
Podczas spotkań dzieci jako pomocnicy Świętego Mikołaja wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. To bardzo ważne, by od najmłodszych lat kultywować nasze piękne polskie tradycje, a te najbardziej wyczekiwane Święta w roku są ku temu najlepszą okazją.
 
Przedszkole nr 7 im. Janka Wędrowniczka
 
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: