Wracamy wkrótce...

Środa, 17 grudnia 2014 (12:34), aktualizacja: 17.12.2014 (12:52)

Ogień pochłonął halę

fot. OSP KSRG Książ Wielkopolski
fot. OSP KSRG Książ Wielkopolski
Blisko 6 godzin trwała akcja gaśnicza w Mchach, gdzie nad ranem doszło do pożaru hali produkcyjnej. Płomienie doszczętnie zniszczyły budynek i wyposażenie.
Około 5:30 straż pożarną zawiadomiono o pożarze w zakładzie produkcyjnym w miejscowości Mchy (gm. Książ Wielkopolski). Na miejsce natychmiast skierowano kilka zastępów.

Kiedy pierwsze wozy bojowe dotarły na miejsce, ogień trawił już całą konstrukcję dachu budynku. Ze względu na stopień rozwinięcia pożaru akcja gaśnicza była bardzo trudna.

Działania przez blisko 6 godzin prowadziło 7 zastępów - z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej ze Śremu, a także z jednostek OSP w Mchach, Książu Wielkopolskim, Chwałkowie Kościelnym i Włościejewicach.

Pożar doszczętnie zniszczył budynek i znajdujące się w nim maszyny służące do produkcji materiałów grzewczych. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia była wada jednej z maszyn.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: