Wracamy wkrótce...

Piątek, 18 grudnia 2015 (17:12), aktualizacja: 18.12.2015 (20:09)

Płomienie strawiły wiatę i kilka kontenerów

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
W nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru w wiacie na pojemniki ze śmieciami przy ul. Chłapowskiego. Płomienie doszczętnie zniszczyły 6 kontenerów na śmieci oraz wybudowaną w tym roku altanę.
Pożary śmietników na terenie naszego miasta są w tym roku prawdziwą plagą. Po serii pożarów w październiku sytuacja nieco się uspokoiła, jednak nie na długo. W niedzielę o godzinie 3:36 śremskich strażaków postawiło na nogi zgłoszenie o płonących kontenerach przy ul. Chłapowskiego 18. Na miejsce niezwłocznie udał się samochód gaśniczy JRG Śrem, a także patrol policji.

Strażacy przystąpili do obrony zaparkowanych na parkingu aut i gaszenia ognia. Niestety tym razem do pożaru doszło w wybudowanej latem tego roku przez Spółdzielnie Mieszkaniową altanie. Płomienie zdążyły rozwinąć się na tyle, że zniszczone zostało nie tylko 6 pojemników, ale także wiata. Straty oszacowano na około 20 tysięcy złotych.
Komentarze (4)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ YA
Według mnie to w tych wiatach jest większy syf niż był przy tradycyjnym kontenerze ... Wszystko porozpier****,że czasem przejść nie idzie. Pomijam fakt,że co chwile jakiś kret rozwala drzi,a to klamkę,a to blachę,o którą zapierają się drzwi (raz tak ktoś ją wygiął,że drzwi otwierałyby się w obie strony,gdyby nie zawiasy).
23.12.2015 01:02

~ mieszkaniec
Idiotyczne było stawianie tego gówna. I to jeszcze kosztowało 20 tysięcy z tego co słyszałem. Ktoś nas pytał o zgodę?
19.12.2015 08:23

~ Mieszkaniec Helenek
Wcale mi się te altany nie podobają. Wolałem normalny kontener. nie chgę tego na helenkach
18.12.2015 22:45

~ bez sensu :(
No i szybko wyszło, że wiaty budowano bez sensu a na dodatek są niebezpieczne.... choćby dla użytkowników parkujących przy nich auta :(
18.12.2015 22:10
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: