Wracamy wkrótce...

Środa, 23 grudnia 2015 (00:09), aktualizacja: 23.12.2015 (00:13)

Wigilia w śremskim Ogólniaku

fot  Weronika Chrabąszcz i Julia Marciniak /ZSO Śrem
fot Weronika Chrabąszcz i Julia Marciniak /ZSO Śrem
W poniedziałek w murach śremskiego Liceum i Gimnazjum zapachniało świętami. Wszystko za sprawą szkolnej Wigilii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.
Ostatni w tym roku dzień nauki dla podopiecznych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie był wyjątkowy. Samorząd Uczniowski szkoły w poniedziałek zorganizował szkolną Wigilię. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali wiele świątecznych potraw, których każdy mógł spróbować.

Uczniowie "Ogólniaka" mogli częstować się barszczem, makowcem, piernikami czy mandarynkami. Wigilijną atmosferę dopełniły kolędy i świąteczne piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu.

We wtorek z kolei gimnazjaliści i licealiści po raz ostatni przed świętami przyszli do szkoły by wśród kolegów i koleżanek z klasy przełamać się opłatkiem oraz obejrzeć jasełka, które w tym roku zostały przygotowane przez nauczycieli. Uczniowie ZSO mieli okazję zobaczyć swoich profesorów w rolach m.in. Jóżefa, Maryi czy Heroda.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: