Wracamy wkrótce...

Środa, 23 grudnia 2015 (23:06)

Rynek w świątecznym blasku

Bombka na śremskim rynku /fot. Michał Ratajczyk
Bombka na śremskim rynku /fot. Michał Ratajczyk
Z początkiem grudnia miasto przybrało świątecznych barw. Na głównych ulicach pojawiły się dekoracje, a na rynku stanęła choinka i ogromna, ubrana w światełka bombka.
Zwyczajem lat ubiegłych w świąteczne iluminacje przystrojone zostały główne ulice miasta, deptak przy ulicy Chłapowskiego oraz rondo im. Armii Krajowej i rondo im. Powstańców Wielkopolskich, a także Plac 20 Października. Nowością w tym roku jest bombka w formie bramy, która stanęła na śremskim rynku i cieszy się sporym zainteresowaniem przechodniów.

Z aparatem odwiedziliśmy również rynek w Kórniku, na którym pojawiła się m.in. ogromna, kilkunastometrowa choinka.
Komentarze (5)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ vcx
w Kórniku ładniej
31.12.2015 08:19

~ ja
Tak nie powiem super ubrany ryneczek bardzo pięknie i na bogato. Szkoda tylko że zdecydowana większość zdjęć to zdjęcia Kórnickiego rynku naprawdę pięknie ubrany. No ale tak to jest jak się ma większe zakłady pracy w swojej gminie no a w Śremie się niestety tylko nocuje.....
30.12.2015 21:43

~ Śremianin
Super iluminacja. Bardzo mnie się podoba. Przejdę się kiedyś ze siostrą i sobie selfie zrobimy w tej bombce. Szkoda, że co roku jest inaczej wystrajane miasto. Ale z tą bombką to super sprawa. A tak przy okazji wszystkim komentującym Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt życzę
24.12.2015 12:58

~ Wiesiek
Bombka jest super ozdobą
24.12.2015 12:01

~ Obiektywny
Bombka to najlepsza iluminacja w Śremie od kiedy pamiętam
24.12.2015 08:45
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: