Wracamy wkrótce...

Czwartek, 25 lutego 2016 (22:21)

Ktoś chciał podpalić piwnicę?

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
We wtorek późnym wieczorem najprawdopodobniej ktoś próbował podpalić piwnicę w bloku przy ulicy Roweckiego 6. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, ale ostatecznie ich interwencja nie była potrzebna.
We wtorek, krótko po godzinie 21 strażacy odebrali niepokojący telefon o zadymieniu w piwnicy bloku przy ulicy Roweckiego 6. Wcześniej w tym budynku dochodziło już do podpaleń. Tym razem ogień nie zdążył się rozprzestrzenić. Kiedy na miejsce dojechały trzy zastępy straży pożarnej, klatka i piwnica były zadymione, ale ognia nie znaleziono. Były za to spalone kawałki papieru, które mogą sugerować, że ktoś próbował podpalić piwnicę. Z raportu strażaków wynika, że przyczyną zadymienie było zaprószenie ognia przez nieustaloną osobę. Ratownicy przewietrzyli zadymione pomieszczenia i klatkę schodową. Na miejscu pojawili się również policjanci.

Do podpaleń w tym bloku dochodziło już kilkukrotnie. Mieszkańcy zwracali wtedy uwagę, że dostęp do klatek ma każdy, bo jest to jedyny blok bez domofonów. Dziś domofony już są, a sytuacja się powtórzyła.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ROBSON
Zaraz od razu ktoś chciał podpalic piwnicy, może gówniarze bawili sie zapałkami a nie zaraz podpoalenie ludzie panikuja jak cholera !!!.
27.02.2016 07:16
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: