Wracamy wkrótce...

Czwartek, 16 czerwca 2016 (13:03)

Kop sportowy królował w Krzyżanowie

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
80 graczy wzięło udział w Turnieju Kopa Sportowego w Krzyżanowie. W sobotni wieczór zawodnicy walczyli o Puchar Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Krzyżanowo-Pucołowo. Najlepszy w turnieju okazał się Stanisław Sikora.
W sobotę późnym wieczorem w sali sportowej w Krzyżanowie rozegrany został kolejny turniej kopa sportowego o Puchar Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Krzyżanowo–Pucołowo. Inicjatorem wydarzenia był Jacek Michalski. Do Krzyżanowa przyjechało 80 graczy. W ciągu dwóch godziny, rozegrano 5 rund po 32 rozdania. Po podliczeniu punktów zwycięzcą okazał się sołtys Lubosza Starego - Stanisław Sikora zdobywając komplet 20 punktów. Drugie miejsce w turnieju zajął mieszkaniec Pyszącej - Robert Marciniak, a trzecie miejsce - Ryszard Stanisławiak z Lubosza Starego. Gracze z terenu powiat śremskiego stanowili w tym turnieju mniejszość. Jedenaste miejsce zajął Eugeniusz Szydłowski z Żabna, który zgromadził 16 punktów. Tuż za nim, z tą samą liczbą punktów uplasowali się Mirosław Witczak i Bartosz Śliwa z Brodnicy. Osiemnaste miejsce i 14 punktów zdobył Andrzej Burlaga ze Śremu. Nagrody z rąk sołtysa Krzyżanowa otrzymało 27 najlepszych zawodników. Pierwsza trójka otrzymała dodatkowo okazałe puchary.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: