Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 19 grudnia 2016 (15:46)

Stłuczka przed rondem

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Dwa samochody osobowe zderzyły się w poniedziałek krótko po południu na ul. Kilińskiego tuż przed rondem im. Jana Pawła II. Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, a ruch w tym miejscu przez kilkanaście minut był zablokowany.
Do zdarzenia doszło około godziny 13:35. Samochód osobowy marki Peugeot 5008 najechał na tył Citroena Xsara Picasso. Oba pojazdy poruszały się ul. Kilińskiego w stronę ronda im. Jana Pawła II.

Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, policjanci drogówki i dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy i ratownicy medyczni zajęli się dwójką wystraszonych dzieci, które podróżowały w jednym z aut. Jedno z dzieci - 7-letnia dziewczynka została zabrana do śremskiego szpitala na badania, jednak szczęśliwie nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Odcinek ul. Kilińskiego od ronda im. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Chłapowskiego przez kilkanaście minut był nieprzejezdny. Oba samochody biorące udział w zdarzeniu zostały uszkodzone jedynie w minimalnym stopniu i po zakończeniu czynności odjechały na własnych kołach.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: