Wracamy wkrótce...

Wtorek, 27 grudnia 2016 (09:50)

Nocne podpalenia na Chłapowskiego?

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Trzykrotnie interweniowali strażacy we wtorek nad ranem przy ul. Chłapowskiego. Pierwsze dwa zgłoszenia dotyczyły płonących kontenerów na śmieci. Tuż po ugaszeniu drugiego śmietnika pojawiła się informacja o pożarze piwnicy w jednym z bloków.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące pożaru śmietników strażacy otrzymali o godzinie 3:42. Ogień strawił jeden z plastikowych kontenerów na odpady na wysokości bloku nr 14 przy ul. Chłapowskiego. Strażacy ugasili płomienie i powrócili do jednostki. Spokój nie trwał jednak długo. Niespełna godzinę później dyżurny Państwowej Straży Pożarnej odebrał informację o pożarze kontenera. Ponownie zgłoszenie dotyczyło ul. Chłapowskiego, tym razem jednak płonął śmietnik zlokalizowany przy bloku nr 22.

Kiedy zastęp JRG Śrem kończył działania, do stanowiska kierowania napłynęła wiadomość o pożarze piwnicy w jednym z bloków przy ul. Chłapowskiego. Na miejsce udały się dwa zastępy JRG oraz ochotnicy z Pyszącej i patrol policji. Po wejściu do zadymionej piwnicy okazało się, że ogniem objęte są drzwi jednego z pomieszczeń, lecz płomienie nie dostały się jeszcze do środka. Sytuację szybko opanowano, a po ugaszeniu pożaru piwnicę oddymiono.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Gawoł
Wrócił podpalacz z Brodnicy :)
28.12.2016 16:38

~ Łukasz
Pss jubilat ma kam a w boku w ktorym wybuch pozar sa klamrki od zewnatrz nie da sie wejsdz
27.12.2016 21:38

~ Mateusz
To jest naprawdę aż tak trudne by znaleźć podpalacza? Od tyłu prz PSS Jubilat nie ma kamer? Albo przy ulicy?
27.12.2016 10:53
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: