Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 16 stycznia 2017 (13:16), aktualizacja: 16.01.2017 (13:17)

Finał WOŚP w Śremie

Finał WOŚP w Śremie / fot. Bartosz Górka
Finał WOŚP w Śremie / fot. Bartosz Górka
W niedzielne popołudnie Targowisko Miejskie w Śremie znów zapełniło się tłumem mieszkańców. Powód wszystkim dobrze znany - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już po raz 25. w Polsce można było okazać mały gest serca i wspomóc WOŚP.

Również w Śremie, podobnie jak w poprzednich latach odbył się Finał WOŚP. Organizatorem było stowarzyszenie KRÓWKAmała.
O oprawę muzyczną zadbały śremskie Eucaliptus i zespół KOREK  oraz GUSTAVE przybyły do nas z Poznania.

Bezpieczeństwa pilnowali wolontariusze, Policja, Straż Miejska oraz strażacy. Strażacy z OSP Pysząca zaprezentowali swoje możliwości udzielania pomocy podczas wypadków drogowych - zabezpieczyli poszkodowanego, a ze zwykłego samochodu osobowego uczynili pięknie wyglądające i idealne na gorące dni Cabrio.

Punktualnie o godzinie 20:00 w niebo poleciały dziesiątki fajerwerków. Najwięcej osób ściągnęło Światełko do Nieba, po którym odbyły się główne licytacje towarzyszące śremskiemu Finałowi.

Pułap 1.600 zł osiągnęła rekordowa licytacja dotycząca spędzenia dnia z burmistrzem Śremu, wspólnego treningu oraz kolacji.  Również KRÓWKOWY miś cieszył się ogromnym zainteresowaniem - nowy właściciel wyłożył za niego 500 zł.

Jubileuszowy Finał to również czas podziękowań dla tych, którzy poświęcali swój czas aby organizować go w Śremie - otrzymali oni pamiątkowe, orkiestrowe przypinki.

W nocy pojawiła się informacja o wynikach zbiórki w Śremie. Udało się uzbierać 59 600 zł!

BG

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: