Wracamy wkrótce...

Piątek, 20 stycznia 2017 (15:44), aktualizacja: 20.01.2017 (15:45)

Stłuczka na obwodnicy

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Przed godziną 14 doszło do kolizji na obwodnicy Śremu w miejscu skrzyżowania z ul. Gostyńską. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Ruch na obwodnicy był utrudniony, a ze względu na godziny szczytu w okolicy tworzyły się korki.
Do kraksy doszło na skrzyżowaniu obwodnicy z ul. Gostyńską. Najprawdopodobniej samochód ciężarowy najechał na tył pojazdu marki Skoda Octavia. Na miejscu pojawili się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zajęli się wyjaśnianiem okoliczności stłuczki oraz kierowali ruchem wahadłowym. Ze względu na porę zdarzenia w okolicy powstały spore korki.

W ostatnich dniach ze względu na trudne warunki panujące na drogach śremska policja codziennie odnotowuje zdarzenia drogowe. Apelujemy do kierowców o ostrożność, szczególnie w kontekście prognozowanych na najbliższy czas opadów marznących i oblodzeń.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Obserwator
czy od najechania na tył przez ciężarówkę Skoda ma uszkodzony przód? Brakuje szczegółów w opisie sytuacji. I podzielam opinie pozostałych osób - to skrzyżowanie to porażka. Jednak nie ma woli władz do zmiany tej sytuacji. Zmieni się na pewno gdy wypadek dotknie kogoś z rządzących. Prośba - nie pozwólmy aby na to skrzyżowanie wjeżdżały samochody BORu i wojska USA ;)
24.02.2017 12:30

~ Kjshag
Nie trzeba wypadku by w tych godzinach tworzyły się korki :-)
20.01.2017 19:14
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: