Wracamy wkrótce...

Piątek, 27 stycznia 2017 (20:04)

Kolejna kraksa na obwodnicy

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W piątek późnym popołudniem doszło do kraksy z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki na skrzyżowaniu obwodnicy Śremu z ul. Gostyńską. To kolejne zdarzenie w tym miejscu, podobna kolizja wydarzyła się tutaj dokładnie tydzień temu.
Auta zderzyły się przed godziną 18. O zdarzeniu powiadomiono straż pożarną i policje, a służby pojawiły się na miejscu już po kilku minutach.

Jak się okazało w kraksie udział brał samochód osobowy marki Mercedes oraz ciężarowy Renault. Jedna z osób podróżujących osobówką skarżyła się na ból w klatce piersiowej, dlatego wezwano zespół ratownictwa medycznego, który zabrał ją do szpitala. Nie odniosła jednak poważniejszych obrażeń.

Miejsce wypadku uprzątnięto około godziny 19:20. Przez ten czas ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo, co powodowało korki.
Komentarze (9)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ on
Ile jeszcze musi być wypadków na tym skrzyżowaniu by nasze władze doszły do rozumu, cuż za każdą kolizje są mandaty i to nie małe ,miasto ma dodatkowe pieniądze ,a ludzie ?? nich płacą za swoją głupotę , kłania się tzw, kultura jazdy- niestety brak
05.02.2017 07:37

~ bub
@Prawda boli w ślypia - jasne, że niektórzy mnie drażnią bo i sporo jest flegmatyków nie znających połowy przepisów i nie mających pojęcia jak zachować się w ruchu ale jest również masa kierowców o wysokiej kulturze jazdy i umiejętnościach więc byłbym daleki od twierdzenia, że Polacy nadają się tylko do bryczki czy drezyny. Ale pomijając już same umiejętności czy doświadczenie to lata spędzone na drodze pokazują bardzo jasno, że infrastruktura w Polsce bardzo często jest nie przemyślana, a czasem wręcz niebezpieczna. Nie wspomnę już o beznadziejnym i nie raz sprzecznym oznakowaniu. Tego problemu nie ujmuje się w statystykach wypadków.
30.01.2017 20:32

~ Kszegosz
Dlaczego w tym miejscu nie zrobiono ronda...
29.01.2017 23:03

~ Prawda boli w ślypia do bub
Nie wiem od jak dawna masz prawko nie wnikam w szczegóły, ale czy tobie nie przytrafiło się coś podczas jazdy kiedyś?jakaś sytuacja gdy się wściekłeś chyba tak. I chyba przyznasz, że niektórzy kierowcy cię wkurzają? Oto mi chodzi?
29.01.2017 21:53

~ bub
Na pewno wiem, ze nie ma kultury. A jak do tego nie masz prawka i udajesz znawcę od prowadzenia autem to jesteś hipokrytą. Czy mi jest głupio? A z jakiego niby powodu? Że jakiś prymityw tak napisał ? Litości... Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia .
29.01.2017 16:33

~ prawda boli w slypia do bub
A skąd akurat wiesz czy ja mam prawo jazdy co? debilu glupio?
29.01.2017 16:15

~ bub
@ Prawda boli w ślypia - Z Twojej wypowiedzi widać, że to Ty jesteś tym królem szos myślącym, że jesteś bezbłędny. W praktyce z reguły tacy jak Ty to twórcy korków jadących 20km/h po pierwszym śniegu oraz stojących pół godziny na skrzyżowaniu i czekających aż z każdej strony będzie wolne na pół kilometra. Masz rację - jeździć trzeba umieć - szczególnie w naszych realiach gdzie tworzy się debilną infrastrukturę drogową która sama w sobie powoduje wypadki. Jakiś czas temu złożyłem zgłoszenie w powiatowym zarządzie dróg wyszczególniając nieprawidłowo oznakowane skrzyżowania w naszym powiecie - niestety odzewu brak. Nasze drogi i ich zarządcy to w wielu przypadkach powód kolizji.
29.01.2017 15:17

~ cheniek
z treści artykułu należy tuszyć, iż zakwalifikowano to zdarzenie jako kolizję nie wypadek, mnie oprócz brawury na drogach równie mocno szokuje nieznajomość ustawy Prawo o ruchu drogowym.
28.01.2017 19:59

~ Prawda boli w ślypia
Rany Boskie. Co tydzień w tym samym miejscu wypadek. Jeżeli na tym skrzyżowaniu stanie kiedyś sygnalizacja świetlna to nie miejcie pretensji do wszystkich tylko sami do siebie. Nie trzeba co chwile powodować wypadków. Jeździć trzeba umieć. Wciąż to powtarzam, i powtarzał będę, ale Polak nie dorósł do prowadzenia pojazdów mechanicznych, bo większości się wydaje, że są królami szos i inni użytkownicy dróg ich nie obchodzą. Polak to jedynie dorósł do bryczki, rydwana i drezyny. RUFUS BMW gdzie jesteś? Stęskniłem się za tobą i twoim komentarzem
28.01.2017 00:23
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: