Wracamy wkrótce...

Sobota, 29 kwietnia 2017 (19:37), aktualizacja: 29.04.2017 (19:38)

Wypadek na trasie do Mosiny

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
Młoda kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala po wypadku do jakiego w piątek doszło w Żabinku (gm. Mosina). Jej suzuki wypadło z drogi i rozbiło się o przydrożne drzewo. Poszkodowaną z pojazdu uwalniali strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego.
Do zdarzenia doszło w piątek tuż po południu na trasie Żabno - Mosina w pobliżu miejscowości Żabinko. Samochód marki Suzuki SX4 wypadł z drogi i rozbił się o przydrożne drzewo. Kierująca nim młoda kobieta została uwięziona we wnętrzu pojazdu.

Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, by ranną kobietę uwolnić. Następnie trafiła ona pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają poznańscy policjanci. Na miejscu obecni byli także strażacy z OSP Żabno i z jednostek z powiatu poznańskiego oraz karetka pogotowia.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: