Wracamy wkrótce...

Środa, 21 czerwca 2017 (18:36), aktualizacja: 22.06.2017 (14:20)

Strażacy rywalizowali na stadionie w Książu Wielkopolskim

fot. Monika Matuszak
fot. Monika Matuszak
Dziewiętnaście strażackich drużyn stanęło do rywalizacji w niedzielne popołudnie na stadionie w Książu Wielkopolskim w ramach Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Strażacy musieli zmierzyć się z sztafetą 7 x 50m z przeszkodami oraz ćwiczeniem bojowym.
Osiem drużyn dorosłych i jedenaście młodzieżowych drużyn pożarniczych stanęło do rywalizacji w niedzielne popołudnie na płycie Stadionu Miejskiego w Książu Wielkopolskim. Męskie i żeńskie zespoły rywalizowały w dwóch konkurencjach - pożarniczej sztafecie 7 x 50m z przeszkodami, a także w tzw. ćwiczeniu bojowym, polegającym na zbudowaniu dwóch linii gaśniczych i przewróceniu pachołków strumieniem wody.

Pierwszymi miejscami w poszczególnych kategoriach podzieliły się dwie jednostki OSP - Kołacin oraz Chwałkowo Kościelne. Wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych chłopców najlepsza okazała się drużyna z  Kołacina, natomiast wśród dziewczyn zespół OSP Chwałkowo Kościelne. Pośród drużyn starszych mężczyzn pierwsza lokata przypadła w udziale OSP Chwałkowo Kościelne, z kolei wśród pań najlepsze były reprezentantki OSP Kołacin. Drużyny te będą reprezentować gminę podczas zmagań na szczeblu powiatowym. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej w Książu Wielkopolskim.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: