Wracamy wkrótce...

Niedziela, 25 czerwca 2017 (02:31)

Cztery zdarzenia na drogach w ciągu kilku godzin

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
To była fatalna sobota na drogach regionu. Po wypadku na obwodnicy Śremu i wypadku w Mełpinie doszło do kolejnych dwóch zdarzeń. Na ul. Sikorskiego w Psarskim zderzyły się dwa auta, a jedna osoba trafiła do szpitala. Chwilę później na ul. Powstańców Wielkopolskich samochód potrącił rowerzystkę. Na szczęście nie groźnie.
Działania na obwodnicy Śremu oraz w Mełpinie nie dobiegły jeszcze końca, gdy pojawiła się informacja o kolejnym zdarzeniu drogowym. Około godziny 20:20 na ul. Sikorskiego w Psarskiem zderzyły się dwa pojazdy - peugeot 307 najechał na tył opla astry. Choć tym razem siła uderzenia nie była duża, jedna z osób biorących udział w zdarzeniu skarżyła się na ból szyi i została zabrana na badania do szpitala w Śremie.

Jak wynika z nieoficjalnych relacji świadków - do zdarzenia doszło w momencie, gdy samochód jadący przed autami biorącymi udział w kolizji w ostatniej chwili włączył kierunkowskaz i rozpoczął manewr skrętu. Opel zdążył wyhamować, ale peugeot nie i najechał na poprzedzającego go opla. 

Około 20 minut później na ulicy Powstańców Wielkopolskich doszło do potrącenia rowerzystki. Kobieta została zbadana przez zespół ratownictwa medycznego. Szczęśliwie nic jej się nie stało.

Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność. Początek wakacji to zwykle czas kiedy dochodzi do większej liczby wypadków. Cztery zdarzenia drogowe, które rozegrały się na drogach regionu w sobotę w ciągu zaledwie kilku godzin pokazują, że wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ola
peugeoty same ostatnio w kolizjach jakas klatwa czy cos;/
25.06.2017 22:59

~ Zooro
To jest człowiek z Kolity który nie ma 3zł na chleb
25.06.2017 15:47

~ .
Mała korekta. Rowerzystka aktualnie przebywa w szpitalu.
25.06.2017 15:39
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: