Wracamy wkrótce...

Niedziela, 25 czerwca 2017 (12:33), aktualizacja: 25.06.2017 (12:48)

Powitanie lata na plaży miejskiej

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W sobotnie popołudnie na plaży miejskiej w Śremie odbył się festyn pod hasłem Powitanie Lata. Siłowanie na rękę, spektakl plenerowy, rejs łodzią motorową czy przejażdżka na bananie po jeziorze to tylko część z przygotowanych atrakcji. Wydarzeniu przyświecał szczytny cel - zbiórka pieniędzy na rzecz chorego Igora.
Powitanie Lata na plaży rozpoczęło się od ćwiczeń bodycombat poprowadzonych przez instruktorów KSA Fitness Zone. Kolejnym punktem programu były zmagania w armwrestlingu, czyli siłowaniu na rekę. W międzyczasie wszyscy przybyli na plażę mogli skorzystać z przygotowanej gastronomii, zrobić sobie zdjęcie w kąciku fotograficznym czy popływać po jeziorze grzymisławskim na "bananie" lub dmuchanym fotelu. Najmłodsi mieli okazję spróbować waty cukrowej, pomalować sobie buzię czy wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni.

Po oficjalnym otwarciu imprezy ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zaprezentowali techniki ratowania osób topiących się. Sporym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych uczestników wydarzenia cieszył się spektakl plenerowy Teatru na Walizkach, który wywołał wiele uśmiechu, nie tylko wśród dzieci. Wieczór nad jeziorem upłynął w rytmie śremskiej sceny muzycznej. Najpierw przed publicznością zaprezentowały się ekipy hiphopowe. Później sceną zawładnęli lokalni DJ-e.

Impreza miała charakter charytatywny. Zbierane przez całę wydarzenie datki przekazane zostaną na rzecz leczenia i rehabilitacji Igora.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: