Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Wypadek na obwodnicy i paraliż komunikacyjny miasta

Sobota, 01 lipca 2017 (16:31)

Wypadek na obwodnicy i paraliż komunikacyjny miasta

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
W piątek kilkanaście minut po godzinie 13 doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z autem dostawczym na obwodnicy Śremu. Z powodu tej kraksy obwodnica została wyłączona z ruchu na około trzy godziny. W tym czasie całe miasto zostało zupełnie zakorkowane.
Do groźnej kraksy doszło na obwodnicy Śremu na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Gostyńską, a mostem na obwodnicy na wysokości firmy ATB. Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z pojazdem dostawczym. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 4 osoby, którym pomocy udzielali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Na miejscu prócz zastępów JRG Śrem i karetki pogotowia pojawili się także funkcjonariusze drogówki, kryminalni i policyjny technik. Na czas działań służb konieczne było całkowite zamknięcie obwodnicy, a przejazd na tej trasie przywrócono dopiero po godzinie 16.

W tym czasie w całym Śremie powstały ogromne korki. Sznur aut na wjeździe do Śremu od strony Poznania sięgał aż za Zbrudzewo. Stanęły także ulice Gostyńska, Powstańców Wielkopolskich oraz Kilińskiego, a przejazd z jednego końca miasta na drugi potrafił zająć nawet godzinę.
TAGI: wypadek, kraksa, obwodnica, 434, Śrem
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ROBSON
Śremska Policja to siedzi co dzien w krzakach jak jezdze do pracy na poligonie 3 radiowozy obok siebie wstyd ciekawe czy komendant o tym wie pewnie byl by bardzi zdziwiony !!!
04.07.2017 01:01

~77.65.26.90~
Policji na skrzyżowaniach w Śremie tradycyjnie brak. Tymczasem w Poznaniu na królowej Jadwigi gdzie remontują torowisko policja sprawnie kieruje ruchem, Śremska policja jest do bani :(
03.07.2017 08:21

~ Kakaka
Dlaczego nie były wyłączone światła w Śremie? Bardzo by to pomogło i usprawnilo ruch
02.07.2017 08:13
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: