Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Nissan najechał na tył skody

Sobota, 01 lipca 2017 (16:37), aktualizacja: 01.07.2017 (16:41)

Nissan najechał na tył skody

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W piątek po południu samochód osobowy marki Nissan Qashqai najechał na tył Skody Octavii. Choć zderzenie nie wyglądało szczególnie groźne pogotowie ratunkowe, które pojawiło się na miejscu przetransportowało dwie osoby do szpitala.
Wśród zakorkowanych ulic wystarczy chwila nieuwagi by doprowadzić do stłuczki. W piątek około godziny 15:15 na ul. Chłapowskiego w Śremie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Samochód marki Nissan Qashqai najechał na tył Skody Octavii. Choć siła zderzenia nie była zbyt duża, lekarz zespołu ratownictwa medycznego, który pojawił się na miejsce zadecydował o przewiezieniu dwóch kobiet do śremskiego szpitala na badania.

Na miejscu pojawili się także strażacy, którzy zabezpieczyli auta i zneutralizowali wyciek płynu z uszkodzonej chłodnicy Nissana. Policjanci zajęli się oględzinami uszkodzonych aut i wyjaśnianiem przyczyn tego zdarzenia.
TAGI: kolizja, kraksa, Chłapowskiego, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Kierowca
No zdarzyło się karzemy może się zdarzyć ;) to jest chwila moment niestety
02.07.2017 07:45
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: