Wracamy wkrótce...

Sobota, 22 lipca 2017 (15:52)

Zderzenie w Psarskim

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W sobotę tuż po południu nissan micra zderzył się z volkswagenem golfem w miejscowości Psarskie. Do szpitala trafiła kobieta, która kierowała jednym z aut. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznała ona żadnych poważniejszych obrażeń.
Do kraksy doszło na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Różanej w Psarskim. Jak wynika z relacji świadków jadący ulicą Sikorskiego od strony Śremu pojazd marki Nissan Micra skręcał w lewo w ulicę Różaną i w tym momencie zderzył się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Golfem.

Na miejscu pojawił się patrol Wydziału Ruchu Drogowego, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz zastęp Straży Pożarnej. Karetka zabrała kierującą volkswagenem do szpitala, lecz po badaniach została ona zwolniona do domu.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ a
A najgłupsze to jest tam to przejście zaraz za torami!!!!
26.07.2017 16:28

~ P
R a ty jesteś efektem wadliwej antykoncepcji. ten stop tam tylko przeszkadzał.
22.07.2017 19:21

~ R
Efekt zlikwidowania nakazu zatrzymania przed przejazdem, teraz przy skręcie w ul Różaną jadąc od galerii naprawdę trzeba uważać bo ludzie jadący od strony Manieczek nie zwalniają a nawet niektóre osobniki przyspieszają. Dodać należy, że przy zwiększonym ruchu widoczność bywa tam też bardzo ograniczona i łatwo nie zauważyć że właśnie ktoś 'przelatuje' przez tory na pasie w stronę Śremu bo jest zwyczajnie zasłonięty przez pojazdy jadące w przeciwną stronę.
22.07.2017 16:54
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: