Wracamy wkrótce...

Wtorek, 25 lipca 2017 (16:30)

Kraksa na wjeździe do Śremu

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
We wtorek przed godziną 15 doszło do zderzenia dwóch aut na drodze wojewódzkiej nr 434 na wysokości hurtowni Eurocash. Samochód marki Volkswagen Transporter zderzył się z Nissanem Micrą. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
Jak wynika z nieoficjalnych relacji samochód marki Nissan Micra poruszał się od strony Borgowa w momencie, gdy z placu przy hurtowni Eurocash wyjechał Volkswagen Transporter, który skręcał w lewo włączając się do ruchu. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a Nissan znalazł się poza drogą i niewiele brakowało, a spadłby z nasypu.

Na miejscu pojawili się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zabezpieczyli teren wypadku i zadecydowali o wezwaniu zespołu ratownictwa medycznego do kierowcy nissana. Mężczyzna trafił do szpitala w Śremie na badania. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia, a policjanci kierują ruchem wahadłowym.
Komentarze (4)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ PSE
Obwodnica była projektowana ze zjazdami i wyjazdami, które niestety kosztują oraz na które należy wykupić większe powierzchnie gruntów. Zbudowana została przy minimalizacji kosztów, czyli bez rozjazdów i wyjazdów oraz przy zakupie minimalnej powierzchni gruntów. Rondo i sygnalizacja to tylko łatanie bieżące występujących usterek.
27.07.2017 07:55

~ Tyle
Te światła nic tam nie zmienią, a spowodują jeszcze większe korki. A ten słup ze sygnalizatorem, ktory zostal skoszony przez świniaka nadal leży w rowie przy drodze
25.07.2017 22:04

~ mm
rondo niech zrobią tam, bo światła ktoś wymyślił widocznie źle uczynił
25.07.2017 21:28

~ Gajowy
Wyjazd z eurokeszu jest tragiczny. W ogóle cała ta obwodnica, to jakieś nieporozumienie...
25.07.2017 16:50
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: