Wracamy wkrótce...

Niedziela, 27 sierpnia 2017 (11:25), aktualizacja: 27.08.2017 (11:30)

Garaż spłonął doszczętnie

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Dwa zastępy straży pożarnej gasiły pożar garażu do którego doszło w niedzielę nad ranem przy ulicy Zamenhofa. Ogień doszczętnie strawił garaż i wszystko co w nim się znajdowało.
Pożar w kompleksie garaży zlokalizowanym pomiędzy ulicami Zamenhofa a Włókniarzy w Śremie zauważono w niedzielę około godziny 4:40. Na miejsce wysłane zostały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie energetyczne.

Gdy strażacy dotarli na miejsce, cały garaż objęty był ogniem, a z garażu sąsiedniego oraz przeciwległego wydobywał się dym. Skierowano trzy prądy wody i piany gaśniczej by stłumić płomienie, a pomieszczenia, z których wydobywał się dym zostały otworzone.

Pożar ugaszono w ciągu kilkunastu minut. Jak się okazało żywioł doszczętnie strawił jedno pomieszczenie garażowe, w którym znajdowały się przede wszystkim opony oraz motocykl. Na szczęście płomienie nie zdążyły przenieść się na sąsiednie garaże.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: