Wracamy wkrótce...

Środa, 20 września 2017 (01:14)

Pożar budynku mieszkalnego w Mórce

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało we wtorkowy wieczór w Mórce z powodu pożaru domu jednorodzinnego. Płomienie objęły jedno z pomieszczeń budynku. Choć sytuacje szybko opanowano, to straty są spore.
Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Śremie odebrał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Mórka o godzinie 22. Na miejsce skierowane zostały dwa zastępy ze Śremu, dwa zastępy ochotników z Dolska, zastęp z OSP Wyrzeka oraz patrol policji.

Gdy strażacy dotarli na miejsce, ogień trawił przedmioty w jednym z pomieszczeń budynku, ale nie zdołał się jeszcze rozprzestrzenić dalej. Pracownicy pogotowia energetycznego odłączyli prąd w całej miejscowości, tak by ratownicy mogli przystąpić do bezpiecznego gaszenia pożaru. Płomienie udało się zgasić dość szybko, ale pożar zniszczył wyposażenie pomieszczenia, a dym spowodował straty również w pozostałych pomieszczeniach. Jako przypuszczalną przyczynę pożaru strażacy przyjęli zwarcie instalacji elektrycznej.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: