Wracamy wkrótce...

Niedziela, 01 października 2017 (17:06), aktualizacja: 01.10.2017 (17:12)

Czołowe zderzenie w Radoszkowie Drugim

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W niedzielne popołudnie na trasie z Książa Wielkopolskiego do Klęki doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala w Śremie, a droga wojewódzka nr 436 pozostaje wciąż jeszcze zablokowana.
Służby powiadomiono o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 436 w Radoszkowie Drugim (gm. Książ Wielkopolski) około godziny 14:30. Na miejsce skierowano strażaków z Książa Wielkopolskiego i Śremu, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy Policji.

Jak się okazało osobowy fiat seicento czołowo zderzył się z renault laguna na wysokości restauracji Słoneczny Dwór. Autami podróżowały w sumie 4 osoby - po dwie w każdym z nich. Kierowca oraz pasażerka fiata zostali przetransportowani karetką do szpitala w Śremie. Osoby jadące renaultem odmówiły pomocy medycznej i pozostały na miejscu.

Na miejscu wciąż jeszcze pracują policjanci wydziału ruchu drogowego, kryminalni i technicy, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności kraksy. Droga wojewódzka nr 436 pozostaje zablokowana, a kierowcy zmuszeni są korzystać z objazdu.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ uczestnik
laguna dostała 350zł i 6 punktów- aż się prosi o dopisek,, za co ? ''
04.10.2017 21:51

~ Widz
Miedia zapomniały dodac, ze od biedry wyjeżdżalo również auto, którego kierowca najprawdopodobniej za daleko sie wysunał. Kierowca sejola chcial go pewnie ominąć ale zauwazyl ze sie nie zmisci, zaczął hamowac, sciaglo na drugi pas i bam. Kierowca laguny nie zawinił.
02.10.2017 14:51

~ DriverLOHR
Po ustawieniu Laguny idzie wywnioskować, że próbowała skręcić na biedre wymuszając pierszeństwo na Fiaciku, kierowca z kolei zahamował a że Sejkolek nie ma ABS to go poniosło na drugi pas ;)
01.10.2017 17:58
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: