Wracamy wkrótce...

Czwartek, 05 października 2017 (16:16), aktualizacja: 05.10.2017 (16:17)

Panda najechała na tył samochodu dostawczego

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
W czwartkowy poranek doszło do zderzenia fiata pandy z fiatem ducato. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Choć kierowca pandy uskarżał się na ból, to na szczęście nie odniósł on żadnych poważniejszych obrażeń.
Służby odebrały informację o wypadku drogowym w Zbrudzewie w pobliżu skrzyżowania ul. Średzkiej i Śremskiej około godziny 8:50. Jak się okazało na miejscu na ul. Śremskiej samochód marki Fiat Panda najechał na tył dostawczego Fiata Ducato po czym spadł ze skarpy. Kierowcą fiata pandy zajęli się strażacy, a następnie trafił on pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcę samochodu osobowego ukarano mandatem karnym.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: