Wracamy wkrótce...

Niedziela, 22 października 2017 (22:37), aktualizacja: 23.10.2017 (18:45)

Kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W piątek po południu doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem motocyklisty na drogach regionu. Motocykl zderzył się z autem na ul. 1 Maja w Śremie. Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala.
Do wypadku na ul. 1 Maja przy skrzyżowaniu z drogą osiedlową doszło kilkanaście minut przed godziną 14. Motocykl uderzył w tył samochodu osobowego marki Volkswagen Golf. Oba pojazdy poruszały się w stronę skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką. Na skutek zderzenia kierowca jednośladu upadł i doznał obrażeń. Pierwszy z pomocą pospieszył mu kierowca auta z którym się zderzył. Później pomogli ratownicy medyczni i strażacy. Ostatecznie mężczyznę przetransportowano do śremskiego szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, policyjni technicy i kryminalni, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy. Ulica 1 Maja była zablokowana na czas działań służb była nieprzejezdna.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Grabowska
Motocyklistę lub kogos z rodziny prosze o wiadomość na email: karolina.grabowska12@gazeta.pl
23.10.2017 15:09
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: