Wracamy wkrótce...

Niedziela, 26 listopada 2017 (20:01), aktualizacja: 26.11.2017 (20:02)

Zderzenie czterech aut

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Cztery pojazdy zderzyły się w sobotnie południe na ul. Gostyńskiej w Śremie, po tym jak jedno z aut nie zdążyło wyhamować i najechało na samochód je poprzedzający. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.
Do kraksy doszło na ul. Gostyńskiej na wysokości niedawno powstałego Green Parku. Jeden z pojazdów zatrzymał się, oczekując na możliwość skrętu w lewo. Kilka aut jadących za nim wyhamowało w porę, lecz kierowcy volkswagena passata to nie udało się i uderzył w tył opla astry, który z kolei uderzył w volkswagena golfa, a ten zderzył się z poprzedzającym go volvo xc60.

Na szczęście żadna z osób podróżujących uszkodzonymi autami nie odniosła obrażeń. Nie obyło się jednak bez interwencji straży pożarnej, bo doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ukarali mandatem karnym sprawcę kolizji.
Komentarze (4)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Trabant
Każdy ma samochód nawet kilka w jednej rodzinie, każdy chce podjechać jak najbliżej sklepu, a drogi oprócz osiedlowych, zostały te same od kilkunastu albo i kilkudziesięciu lat
27.11.2017 07:34

~83.11.31.88~
To nie jest nowy obiekt, tylko rozbudowany o dodatkową dzialalność Może trzeba zdjąć nogę z gazu a nie pędzić,, bo przecież to już jest za miastem,,
27.11.2017 04:05

~ konrad
W Śremie buduje się nowe obiekty do których nie ma prawidłowego dojazdu. Blokowanie głównej drogi przez samochody skręcające w lewo z powodu braku pasa przeznaczonego do tego jest zwłaszcza w szczycie strasznie upierdliwe i powoduje straszne korki. Miejsc takich w mieście jest strasznie dużo. A sam wjazd do miasta od strony Gostynia bez komentarza.
26.11.2017 22:02

~ abc
Tzw ...domino
26.11.2017 20:18
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: