Wracamy wkrótce...

Sobota, 09 grudnia 2017 (20:15)

Dwie kraksy w sobotnie popołudnie

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Do dwóch zdarzeń drogowych w ciągu niespełna godziny doszło w sobotnie popołudnie na drogach regionu. Na ul. Mickiewicza zderzyły się dwa pojazdy. Dwie osoby trafiły do szpitala. Nieco później do kolizji doszło w Zbrudzewie.
Seat Leon zderzył się z pojazdem marki Volkswagen Polo na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Działyńskiego w Śremie około godziny 13:20. Siła uderzenia była na tyle duża, że volkswagen wpadł na chodnik i tyłem uderzył w drzewo. W sumie pojazdami podróżowały trzy osoby, dwie z nich - pasażerka oraz kierowca jednego z aut zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala w Śremie. Wypadek na dłuższy czas wyłączył z ruchu ulicę Mickiewicza i z tego powodu na ulicach przyległych powstały korki.

Niespełna godzinę później - kwadrans po godzinie służby zaalarmowano o zderzeniu dwóch aut na ul. Śremskiej w Zbrudzewie. Na szczęście sytuacja na miejscu okazała się mniej groźna niż się spodziewano - Opel Astra najechał na tył Citroena Berlingo, ale auta wyszły z tej kolizji niemal bez szwanku. Zespół Ratownictwa Medycznego zadecydował jednak o zabraniu do szpitala kobiety z citroena celem badań.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Joj
Wąski *
10.12.2017 11:04

~ Joj
Oj Woski ale poszłaś ????????????????????
10.12.2017 11:03

~ Kk
Panie Kierowniku to nie seat leon to altea
10.12.2017 06:22
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: