Wracamy wkrótce...

Wtorek, 12 grudnia 2017 (07:43), aktualizacja: 12.12.2017 (07:44)

Spotkanie opłatkowe w Chrząstowie

Spotkanie opłatkowe / fot. Bartosz Górka
Spotkanie opłatkowe / fot. Bartosz Górka
W niedzielę 10.12.2017r. odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe dla seniorów w Chrząstowie. Wieloletnia tradycja zapoczątkowana przez radną Antoninę Jankowiak, w organizację której włączyła się Rada Sołecka wsi Chrząstowo, Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Chrząstowie oraz Dóbr Wsi Chrząstowo, Łężek i Okolic.

Spotkanie rozpoczęto od Mszy Świętej, którą w jednej z sal lekcyjnych odprawił proboszcz wieszczyczyńskiej parafii ks. Wojciech Morasz. Następnie seniorzy przenieśli się do sąsiedniej Sali, gdzie przygotowano dla nich wigilijny poczęstunek.

Na spotkanie przybyli także przedstawiciele władz - burmistrz Teofil Marciniak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Przybylski.

Seniorzy mogli wspólnie spędzić niedzielne popołudnie i złożyć sobie życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ xxx
W Chrząstowie nie mieszkam to nie byłam ,ale ołtarz można zrobić wszędzie choćby polowy .Dlaczego zaraz wyśmiewać ........
12.12.2017 15:43

~ Haha
Msza w klasie. Ciekaw co robiło za ołtarz. Biurko nauczyciela?
12.12.2017 12:28
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: