Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Samochód stanął w płomieniach

Czwartek, 08 lutego 2018 (00:07), aktualizacja: 08.02.2018 (00:13)

Samochód stanął w płomieniach

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W środę późnym wieczorem straż pożarną powiadomiono o pożarze samochodu osobowego na parkingu przy ul. Wojska Polskiego w Śremie. Płomienie udało się błyskawicznie opanować, ale ogień doszczętnie zniszczył komorę silnika opla astry.
Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej przyjął zgłoszenie o pożarze samochodu na parkingu przy markecie PSS na ul. Wojska Polskiego w Śremie o godzinie 22:40. Gdy strażacy dotarli na miejsce, ogień trawił przód pojazdu marki Opel Astra.  Płomienie udało się zdławić w ciągu niespełna minuty. Następnie przystąpiono do dogaszania auta oraz schładzania sąsiednich pojazdów.

Niestety mimo szybkiej reakcji pożar zniszczył komorę silnika samochodu. Dodatkowo na skutek oddziaływania wysokiej temperatury uszkodzone zostały elementy zaparkowanego obok opla corsy. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Działania zostały zakończone po 40 minutach.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: