Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Ferie na basenie. Od wtorku wodny tor przeszkód

Poniedziałek, 12 lutego 2018 (23:25), aktualizacja: 13.02.2018 (09:45)

Ferie na basenie. Od wtorku wodny tor przeszkód

fot. Śremski Sport
fot. Śremski Sport
Na wiele atrakcji w czasie ferii zimowych mogą liczyć w tym roku najmłodsi mieszkańcy regionu. W Śremskim Sporcie nieprzerwanie działa lodowisko, a basen w najbliższych dniach wzbogaci się w wodny plac zabaw. Dzieci i młodzież mogą liczyć na promocyjne ceny biletów.
Dziś rozpoczęły się ferie zimowe. Wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży przygotował Śremski Sport. Przez całe dwa tygodnie najmłodsi mieszkańcy gminy mogą korzystać z lodowiska oraz basenu za 4 złote. Oferta finansowana przez Gminę Śrem jest skierowana dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Z promocyjnych wejść na basen i lodowisko można korzystać codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00. W trakcie AKCJI ZIMA odbywać się będą też animacje dla dzieci. Na basenie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 i 18:00 oraz na lodowisku w każdy wtorek i czwartek w godz. 17:30-19:30.

Dmuchany tor przeszkód
Oprócz blisko 200-metrowej strefy rekreacji dla dzieci, która powstała w czasie przebudowy obiektu, najmłodsi po raz pierwszy w Śremie będą mogli bawić się na dmuchanym placu zabaw. Tor przeszkód będzie stanowił wyzwanie dla niejednego pływaka. WIBIT to modułowy system zabawek pneumatycznych, który pozwala z pojedynczych elementów budować tory przeszkód o niezliczonych kombinacjach. Wyścigi na czas, walka wręcz na kłodzie równoważnej, skok w dal czy skok wzwyż, to atrakcje z których przez najbliższy tydzień będzie można skorzystać również w Śremie. Elementy parku zabaw wykonane są z wytrzymałego, ale miękkiego materiału. Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone są wieloma certyfikatami.

Walentykowe 2 za 1
To nie koniec niespodzianek. W środę, z okazji Walentynek, Śremski Sport przygotował specjalną promocję dla par. W zamian za selfie wykonane w obiekcie przy ulicy Staszica, można otrzymać 2 bilety w cenie jednego. Wystarczy jedynie pokazać je przy kasie i przesłać na facebookową stronę Śremskiego Sportu, by cieszyć się z podwójnego biletu na basen, sauny, lodowisko lub squasha. Co więcej, gminna spółka deklaruje, że tego dnia wprowadzi romantyczny nastrój w strefie odnowy biologicznej. Promocja obowiązuje wyłącznie w Walentynki, od godziny 16:00.
 
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ kkk
Błazny
15.02.2018 07:50

~ kkk
Super
15.02.2018 07:49
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: