Wracamy wkrótce...

Czwartek, 22 lutego 2018 (22:09)

Konkurs na najsympatyczniejszego kierowcę na ostatniej prostej

fot. archiwum
fot. archiwum
Pasażerowie komunikacji miejskiej w Śremie mogą wybrać najsympatyczniejszego, ich zdaniem, kierowcę autobusu. Do końca lutego trwa plebiscyt zorganizowany przez przewoźnika świadczącego usługi przewozowe na rzecz gminy. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.
Operator Komunikacji Miejskiej oraz Urząd Miejski w Śremie zapraszają do udziału Konkursie na najsympatyczniejszego kierowcę żółtych autobusów. Plebiscyt trwa od 19 stycznia i został przedłużony aż do końca lutego.

- Przyświecała nam idea, aby spopularyzować środek transportu, jakim jest komunikacja miejska, a także ocieplić wizerunek jej i kierowców - mówił Jakub Strzelec z firmy Totem, operatora publicznego transportu w gminie Śrem.

Co zrobić, aby oddać głos? Wystarczy wejść na jedną z trzech stron - srem.pl, totem.info.pl lub rozkladjazdy.srem.pl; wybrać odpowiednią zakładkę, zaznaczyć koło obok zdjęcia kierowcy, wypełnić dane identyfikacyjne i wysłać do organizatora.
 
Najsympatyczniejszy kierowca otrzyma nagrodę pieniężną, statuetkę oraz dyplom. 
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ pasażerka
Super konkurs .Kierowcy różnie się zachowują ,szczególnie na terenach wiejskich ,mam na myśli relacje z pasażerami ,a także styl jazdy .
23.02.2018 21:52
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: