Wracamy wkrótce...

Czwartek, 22 lutego 2018 (22:33)

Poszukiwany listem gończym wpadł w Śremie

fot. archiwum
fot. archiwum
W Śremie w ręce wymiaru sprawiedliwości wpadł 43-latek poszukiwany listem gończym przez sąd w Koszalinie. Mieszkaniec okolic Książa Wielkopolskiego od grudnia nie stawił się w areszcie, gdzie miał spędzić kilka miesięcy za niepłacenie alimentów.
W Walentynki, śremscy kryminalni zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Książ Wielkopolski, który od grudnia był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd w Koszalinie. Mężczyzna nie zgłosił się bowiem do odbycia kary pozbawienia wolności. Taki wyrok 43-latek usłyszał w sprawie za niepłacenie alimentów.

Policjanci, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, wpadli na trop mężczyzny. Ukrywał się on w jednym z mieszkań w Śremie, które wynajmował. Zatrzymany, na kilka miesięcy trafił do aresztu śledczego w Poznaniu. Przypomnijmy, że śremska placówka Służby Więziennej, zgodnie z decyzją ministra sprawiedliwości, przestanie funkcjonować wraz z początkiem marca. W budynku przy ulicy Wawrzyniaka, nie ma już osadzonych.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: