Wracamy wkrótce...

Sobota, 24 lutego 2018 (00:16), aktualizacja: 24.02.2018 (11:40)

Tajemnicze potrącenie w Drzonku

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
Mieszkaniec Drzonku (gm. Dolsk) z obrażeniami głowy trafił do szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło na terenie prywatnej posesji. Do tajemniczego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, około godziny 20:30. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Cztery zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji i specjalistyczna karetka pogotowia interweniowały w piątkowy wieczór w Drzonku. Na terenie jeden z posesji w okolicy skrzyżowania z drogą w kierunku Masłowa doszło do potrącenia mężczyzny, właściciela terenu. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do śremskiego szpitala. Pojazd, który go potrącił zatrzymał się w zatoce autobusowej przy drodze 434, przy której znajduje się również wspomniana posesja.

Sprawa jest tajemnicza, bowiem relacje świadków zdarzenia były sprzeczne. Jedni twierdzili, że właściciela terenu potrąciła jego żona, inni zaś mówili, że zrobił to znajomy kobiety. Okoliczności tego wypadku badają policjanci. Zdarzenie nieco utrudniło ruch na drodze wojewódzkiej nr 434. Przez kilkadziesiąt minut ruchem odbywał się wahadłowo, kierowali nim strażacy ochotnicy. Zastępy zostały zadysponowane, bowiem w momencie zgłoszenia potrącenia, w powiecie nie była dostępna żadna z dwóch karetek systemowych.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Ja
Tak zwana dobra zmiana.
27.02.2018 05:04

~ ??????
Dziwne
25.02.2018 11:32
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: