Wracamy wkrótce...

Piątek, 02 marca 2018 (20:54)

Potrącenie na przejściu

fot. archiwum/Michał Ratajczyk
fot. archiwum/Michał Ratajczyk
Tuż po godzinie 15 na przejściu dla pieszych na ul. Piłsudskiego w Śremie doszło do potrącenia pieszej. Kobieta skarżąca się na ból głowy została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 15. Kierowca wyjeżdżając w lewo z ulicy Matuszewskiego w ulicę Piłsudskiego najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiety i potrącił ją. Sygnalizacja świetlna w tym miejscu od kilku dni jest wyłączona.

Kierowca sam zaalarmował służby. Leżąca na jezdni kobieta była przytomna i uskarżała się na ból głowy. Przechodnie i przejeżdżający kierowcy okryli ją, a po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego i tuż później zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowana trafiła do karetki i została przewieziona na badania do śremskiego szpitala.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ohhh
Czekam i czekam aż jakiś ćwierćinteligent w końcu coś zrobi z tą sygnalizacją!!! Jak była wyłączona to nie było w ogóle korków, a jak tylko włączyli to od razu zawalone wszystko.
09.03.2018 23:35

~ Sremianka
Nie działają bo ma być płynniejszy przejazd. Ja nie chcę bronić pieszych bo mają swoje za uszami ale w trakcie szczytu kiedy nie działają światła radzę któremuś policjantowi po służbie SPROBOWAC wejść na przejście dla pieszych- praktycznie niemożliwe. Niewielu kierowców przepuszcza, każdemu się spieszy i taki mamy wynik. Pieszy na chama wchodzący na przejście i kierowcy, którzy na nie wjeżdżają. Tam się aż prosi aby ustawić nieoznakowane auto i kasować jednych i drugich zarówno pieszych jak i kierowców.
03.03.2018 21:33

~ Jachu rozdziawipapa
Dlaczego tam nie działają od paru dni światła? Ruch w stronę Jezioran jest wprawdzie plynniejszy niż przy włączonych światłach ale spróbujcie wyjechać od strony szkoły nr na w kierunku Jezioran jest to problem
03.03.2018 15:38
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: