Wracamy wkrótce...

Niedziela, 08 kwietnia 2018 (11:21)

Zderzenie na trasie Śrem - Zaniemyśl

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
Trzy osoby zostały ranne w sobotnie popołudnie w wyniku groźnego wypadku na trasie prowadzącej ze Śremu do Zaniemyśla. Volkswagen jetta zderzył się z mazdą. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Do wypadku doszło około godziny 15:30 na prostym odcinku drogi, tuż przy żwirowni w Lucinach. Samochód marki Volkswagen Jetta zderzył się z Mazdą 3. Po zderzeniu volkswagen dachował poza drogą. Na miejsce skierowane zostały 2 karetki pogotowia - ze Śremu i Borku Wielkopolskiego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrowa Wielkopolskiego, 5 zastępów straży pożarnej i policja.

Poszkodowane zostały 3 osoby - kierowca volskwagena oraz 2 pasażerki mazdy. Mężczyzna został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Puszczykowie, natomiast kobiety trafiły do szpitala w Śremie.

Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśnia policja. Droga wojewódzka nr 432 w tym miejscu była całkowicie zablokowana na czas działań służb.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ja
Było trzeba szybciej jechać. Jak widze na ulicach tych młodych i gniewnych to sami sie prosza aby ich wszystkich pozamykać bo tam nikomu krzywdy nie zrobią.
08.04.2018 12:08
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: