Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Zderzenie na trasie Śrem - Zaniemyśl

Niedziela, 08 kwietnia 2018 (11:21)

Zderzenie na trasie Śrem - Zaniemyśl

fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
fot. Michał Czubak / Tydzień Ziemi Śremskiej
Trzy osoby zostały ranne w sobotnie popołudnie w wyniku groźnego wypadku na trasie prowadzącej ze Śremu do Zaniemyśla. Volkswagen jetta zderzył się z mazdą. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Do wypadku doszło około godziny 15:30 na prostym odcinku drogi, tuż przy żwirowni w Lucinach. Samochód marki Volkswagen Jetta zderzył się z Mazdą 3. Po zderzeniu volkswagen dachował poza drogą. Na miejsce skierowane zostały 2 karetki pogotowia - ze Śremu i Borku Wielkopolskiego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrowa Wielkopolskiego, 5 zastępów straży pożarnej i policja.

Poszkodowane zostały 3 osoby - kierowca volskwagena oraz 2 pasażerki mazdy. Mężczyzna został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Puszczykowie, natomiast kobiety trafiły do szpitala w Śremie.

Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśnia policja. Droga wojewódzka nr 432 w tym miejscu była całkowicie zablokowana na czas działań służb.
TAGI: wypadek, kraksa, 432, Luciny, Zaniemyśl
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ ja
Było trzeba szybciej jechać. Jak widze na ulicach tych młodych i gniewnych to sami sie prosza aby ich wszystkich pozamykać bo tam nikomu krzywdy nie zrobią.
08.04.2018 12:08
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: