Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 (10:48), aktualizacja: 16.04.2018 (10:50)

Wypadł z drogi i rozbił się o drzewo

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W niedzielny wieczór na drodze wojewódzkiej nr 434 na wysokości Niesłabina doszło do wypadku. Seat Toledo wypadł z drogi i rozbił się o dwa przydrożne drzewa, w międzyczasie zderzając się jeszcze ze skodą. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło około godziny 21:45. Seat Toledo najpierw otarł się o skodę, a następnie uderzył w jedno przydrożne drzewo i zatrzymał się przy kolejnym. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą seata, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oraz strażacy. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 434 początkowo był całkowicie wstrzymany, a później wprowadzono przejazd wahadłowy. Dwie osoby, które podróżowały skodą nie odniosły żadnych obrażeń, natomiast kierujący seatem trafił do szpitala.

Podczas działań w miejscu wypadku strażacy otrzymali zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu na tej trasie - niespełna kilometr dalej. Jak się okazało gdy ratownicy dotarli do tego zdarzenia, nie był to wypadek. Trasę zablokował tir, który widząc korek usiłował zawrócić wykorzystując niewielką drogę gruntową. Pojazd utknął i całkowicie uniemożliwił przejazd innym samochodom. Strażacy zabezpieczyli drogę, a kierowcy po kilkunastu minutach udało się wyjechać.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~62.21.114.224~
kto byl kierowca seata
22.04.2018 13:35
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: