Wracamy wkrótce...

Niedziela, 13 maja 2018 (23:52), aktualizacja: 14.05.2018 (00:25)

Zespół Silibrand wystąpił w auli Ogólniaka

fot. Natalia Pawelczyk
fot. Natalia Pawelczyk
Śremski zespół Silibrand już po raz drugi wystąpił w murach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie. Młodzi muzycy przybliżyli muzykę Skandynawii i nie tylko, a publiczność przyjęła prezentowane utwory ze sporym entuzjazmem.
Zespół pierwszy swój koncert zagrał również w auli Liceum w lutym 2017 roku. Od tamtej pory młodzi muzycy, z których większość to absolwenci ZSO nieustannie rozwijają swój repertuar odkrywając mało znaną i niepowtarzalną muzykę pochodzącą głównie ze Skandynawi oraz Wysp Brytyjskich.

W sobotni wieczór w auli przy ul. Poznańskiej wystąpili: Michał Mazur - wokal, buzuki, flet, Julia Paterczyk - skrzypce, nyckelharpa, Wiktoria Pruszak - wokal, Wojciech Wołkowicz - Cajon, bęben, Sophia Würker - wokal oraz gościnnie na flecie Adam Jakubowski. Publiczność każdy z utworów nagradzała gromkimi oklaskami, a zespół bisował dwukrotnie.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: