Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 26 listopada 2018 (21:47)

Zginął rowerzysta. Najpewniej przejeżdżał przez przejście dla pieszych

fot. archiwum
fot. archiwum
Tragiczny finał wypadku na ulicy Zamenhofa. Dziś po południu doszło tam do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. 61-letni mieszkaniec Śremu zginął na miejscu. Utrudnienia na drodze trwały ponad 2 godziny.
Do wypadku doszło w poniedziałek około 16:30 na ulicy Zamenhofa. W okolicy skrzyżowania z ulicą Kochanowskiego rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych, zamiast przeprowadzić rower. Wtedy wjechał w niego hyundai ix35 kierowcy przez 75-letniego mieszkańca miasta. 

- Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Hyundai ix35, 75-letni mieszkaniec Śremu, jadąc ulicą Zamenhofa w kierunku ulicy Powstańców Wielkopolskich potrącił rowerzystę przejeżdżającego przez przejście dla pieszych. Kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec Śremu, poniósł śmierć na miejscu. Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu - informuje nadkom. Ewa Kasińska, rzecznik śremskiej policji.

Kierujący hyundaiem był trzeźwy, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a pojazdy uczestniczące w wypadku zabezpieczyła pomoc drogowa. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego badają kryminalni. Nadzór nad śledztwem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Śremie.
Komentarze (3)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ Rady
Dlaczego w Śremie ginie tyle osób na przejściach dla pieszych??
29.11.2018 22:17

~ kik
Jest napisane od samego początku - 61 lat.
27.11.2018 14:34

~ Pytam się
To w końcu ile rowerzysta miał lat? najpierw było 57, czy 61 w końcu bo nwm?
27.11.2018 12:58
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: