Strona główna nawigacja Wiadomości nawigacja Zamknięci w murach szkoły

Środa, 28 listopada 2018 (17:38)

Zamknięci w murach szkoły

Ponad 200 osób wzięło udział w poniedziałkowym wydarzeniu Exit School w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Śremie. Młodzi ludzie przemierzali szkolne korytarze gmachu przy Poznańskiej zmagając się z zagadkami i czekającymi na nich niespodziankami.
Exit School w śremskim "Ogólniaku" odbył się już po raz trzeci.. Tym razem do zabawy zaproszono uczniów trzecich klas gimnazjów oraz uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.

Ponad dwustu uczniów przybyło do szkoły późnym popołudniem by wspólnie bawić się, rozwiązywać zagadki i poznawać zabytkowy budynek szkoły, która na chwilę zamieniła się w Hogwart. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami zamienili się w czarodziei, magów, dementorów czy duchy. Niezwykłą atmosferę podkreślała przerażająca muzyka płynąca z głośników oraz klimatyczne oświetlenie korytarzy, sal i katakumb. Zadania były bardzo zróżnicowane: od typowo ruchowych - takich jak mecz Quidditcha czy przejście straszliwego labiryntu, poprzez sporządzanie eliksirów, odgadnięcie szyfru do zamkniętej szafy, do ułożenie tangramu. Wszystko po to, by zdobyć 7 fasolek i wygrać. Po blisko dwóch godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody od dyrektora szkoły. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Pani Jolanta Czeterbok.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: