Wracamy wkrótce...

Czwartek, 29 listopada 2018 (14:34), aktualizacja: 29.11.2018 (14:34)

Kop sportowy królował w Dąbrowie. Roman Szydłowski na podium

fot. Marcin Szydłowski
fot. Marcin Szydłowski
Blisko 130 zawodników rywalizowało w sobotni wieczór o Puchar Burmistrza Śremu w kopie sportowym. Coroczny turniej odbył się w Szkole Podstawowej w Dąbrowie. Najlepszy był reprezentant Kościana, a podium zamknął mieszkaniec Śremu.
W minioną sobotę, 24 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie odbył się Turniej Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego, która swoją siedzibę ma w Borku Wielkopolskim. 124 miłośników gier karcianych walczyło o Puchar Burmistrza Śremu. Do Dąbrowy zjechali się zawodnicy z Poznania, Kościana, Borku, Przeźmierowa i Kobylina. Tego wieczoru rozegrali oni 5 rund po 32 rozdania, jedynie w klasyfikacji indywidualnej. Rozgrywki trwały pięć godzin.

Po podliczeniu punktów zwycięzcą okazał się reprezentant kościańskiego klubu Zdzisław Majorek, który zgromadził 20 punktów. Za nim, z jednym punktem mniej, uplasował się Stanisław Glura z Borku Wielkopolskiego. Podium zamknął śremianin Roman Szydłowski, który zgromadził 18 punktów. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i okazałe puchary.

Organizatorem zmagań amatorów gier karcianych w Dąbrowie była Wielkopolska Liga Kopa Sportowego. 
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: