Wracamy wkrótce...

Piątek, 30 listopada 2018 (15:17)

Poznaniacy ukradli ze sklepów kawy, czekolady i kremy za 1000 złotych

fot. archiwum
fot. archiwum
Nawet kara pozbawienia wolności grozi złodziejskiemu triu z Poznania. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski w wieku 20-24 lat okradli dwa śremskie markety na około 1000 złotych. Skradziony towar wrócił już na sklepowe półki.
Trzy dni temu, we wtorek 27 listopada krótko przed południem, śremscy policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży. Na miejsce - do jednego ze śremskich marketów - udali się dzielnicowi. Okazało się, że pracownicy ochrony ujęli 20-letniego złodzieja z Poznania, który z marketu ukradł 11 czekolad, 10 paczek kawy i 31 kremów do protez o łącznej wartości ponad 700 złotych. 
 
- Policjanci ustalili, że 20-latek przyjechał do Śremu Oplem Astra wspólnie z kolegami, którzy czekali na niego na parkingu. W tych okolicznościach dzielnicowych wsparły patrole drogówki i kryminalni. Funkcjonariusze w oplu zastali dwóch kolejnych złodziei z Poznania, mających 24 i 22 lata. Natomiast w bagażniku opla policjanci znaleźli 17 paczek kawy wartości 300 złotych, która jak się okazało pochodziła z kradzieży dokonanej tego samego dnia w innym śremskim markecie - informuje nadkom. Ewa Kasińska ze śremskiej policji.
 
Amatorzy cudzego mienia trafili policyjnego aresztu. Następnego dnia zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Grozi im nawet kara pozbawienia wolności.

Skradziony towar wrócił na sklepowe półki. Jak informuje policja, mężczyźni chcieli go sprzedać.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: