Wracamy wkrótce...

Piątek, 11 stycznia 2019 (10:55)

Jak znaleźć najkorzystniejszy kredyt gotówkowy?

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Poznaj kilka praktycznych porad na temat pożyczania pieniędzy w ramach kredytu gotówkowego. Pieniądze na dowolny cel można dziś zdobyć bardzo łatwo, ale pytanie, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Nie przepłacaj i zdobądź środki bez konieczności długich, żmudnych poszukiwań.
Banki czekają na klientów
Na polskim rynku firmy pożyczkowe i banki mają pełne ręce roboty. Wystarczy sprawdzić strony w rodzaju kredytowo.org, żeby zobaczyć, jak wiele podmiotów walczy obecnie o klienta. O ile kredyty hipoteczne i samochodowe są dość wygórowane pod względem kwoty, obliczone na wiele lat spłaty i związane z wieloma formalnościami, o tyle kredyty gotówkowe są przyznawane nierzadko od ręki. Gdy ma się dobrą zdolność kredytową, można pożyczyć pieniądze na dowolny cel wręcz w chwilę, nie tylko w siedzibie banku, ale również w aplikacji mobilnej czy na stronie internetowej.
 
Banki konkurują o polskiego klienta, bo wiedzą, że miliony obywateli naszego kraju to osoby bez oszczędności, za to z rosnącymi potrzebami konsumpcyjnymi. W tym kontekście masz przed sobą dwie drogi: wybrać bank losowo, przypadkowo, bez głębszego zastanowienia i najprawdopodobniej przepłacić lub przeanalizować sytuację i zdecydować się na najkorzystniejszy wariant. To drugie rozwiązanie jest łatwiejsze, niż myślisz.
 
Możliwości pożyczania w ramach kredytu gotówkowego
Kredyty gotówkowe są udzielane wyłącznie przez banki. Jeśli skierujesz kroki do placówki, w której posiadasz rachunek bieżący i kartę, być może otrzymasz spersonalizowane, korzystne warunki, ale to wcale nie jest takie pewne. Z drugiej strony nie ma zakazu posiadania naraz kilku kont. Jeśli chcesz, możesz je mieć nawet w innych bankach, choćby założone tylko pod kątem jednorazowego kredytu, na którym Ci zależy.
 
W znalezieniu taniego kredytu gotówkowego skutecznie pomoże wykwalifikowany agent, ale możesz też polegać na samodzielnym porównaniu. Sprawdź ranking kredytów gotówkowych dostępny online, zupełnie za darmo, zaprojektowany w czytelny sposób i zrozumiały nawet dla finansowego laika. Wystarczy kilka chwil tam, gdzie jesteś – w podróży, biurze czy domowym zaciszu, ponieważ porównywarki kredytów przegląda się online, na urządzeniach mobilnych i komputerach.
 
Zaciągając kredyt, nie patrz tylko na oprocentowanie i wysokość odsetek. Banki doliczają rozmaite koszty, które łącznie zawierają się w RRSO – rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Sprawdź również, ile czeka się na przelew gotówki, jakie są szczegółowe wymogi formalne, na ile rat można rozłożyć spłatę. Dopiero po przeanalizowaniu wszystkich „za” i „przeciw” podejmij ostateczną decyzję i złóż wniosek o pieniądze na dowolny cel.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: