Wracamy wkrótce...

Sobota, 25 grudnia 2010 (13:54), aktualizacja: 29.12.2010 (12:51)

Interwencje Straży Miejskiej w Śremie - 21 grudnia

Straży Miejskiej / fot. Michał Ratajczyk
Straży Miejskiej / fot. Michał Ratajczyk
Zamieszczamy kilka ciekawszych wpisów z komunikatu Straży Miejskiej w Śremie.
W poniedziałek, 13 grudnia 2010 r. w godzinach wieczornych dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania spokoju przez grupę młodzieży, która przebywała w budynku Relax. Jak poinformował zgłaszający, była to grupa 7 osób, które spożywały alkohol, paliły oraz rozrabiały. Po przyjeździe na miejsce interwencji funkcjonariusze nie stwierdzili śladów spożywania alkoholu, a z 3 osobami które zastano na miejscu przeprowadzono rozmowę i usunięto ze wskazanego miejsca.

Dzień później, we wtorek 14 grudnia 2010 r. około godziny 15.00 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie odnośnie nietrzeźwego mężczyzny leżącego na terenie budynku Relax. Po przyjeździe na miejsce interwencji, funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, a następnie przewieźli go do noclegowni w Nochowie.

W środę, 15 grudnia 2010 r. około godziny 20 dyżurnyStraży Miejskiej otrzymał kolejne zgłoszenie odnośnie młodzieży spożywającej alkohol oraz palącej papierosy w korytarzu klubu Relax. W wyniku podjętej interwencji, strażnicy wylegitymowali przebywające we wskazanym miejscu osoby, a dwie z nich ukarali grzywnami w wysokości 100 zł każdy, za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

W czwartek, 16 grudnia 2010 r. w godzinach porannych dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące skrzyżowania drogi do Nochowa z drogą do Kadzewa. Jak poinformował zgłaszający, na skrzyżowaniu zamarza woda spływająca z pól przez co tworzą się duże wały lodu, które z czasem uniemożliwiają przejazd pojazdów. O zaistniałym zagrożeniu niezwłocznie poinformowano zarządców obu dróg, wojewódzkiej i powiatowej, których  zobowiązano do usunięcia niebezpieczeństwa.

W piątek, 17 grudnia 2010 r. o godziny 14 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał informację, że z budynku Kinoteatru Słonko zwisają bardzo duże sople lodu. Dyżurny poinformował administratora budynku o konieczności usunięcia zagrożenia.

W dniach 13-20 grudnia 2010 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej udzielali pomocy firmom transportowym w zabezpieczaniu terenów osiedla Jeziorany, z którego wywożony był zalegający śnieg, w szczególności poprzez nadzór nad ruchem oraz poprzez usuwanie pojazdów zaparkowanych w miejscach objętych akcją.
źródło: Straż Miejska w Śremie
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: